WOŚP Malbork

Możesz z nami grać już od 15 grudnia!

Drodzy Mieszkańcy Malborka,

Jak wszyscy zdajecie sobie sprawę, nadchodzący Finał WOŚP, który odbędzie się 10 stycznia 2021roku,  będzie zupełnie inny niż wszystkie wcześniej.

Oczywiście nasi Wolontariusze będą prowadzić kwesty, jednak już teraz każdy z Was może również przyłączyć się do tej wspaniałej inicjatywy.

Jeśli prowadzicie własny biznes i chcielibyście już w grudniu 2020 rozpocząć zbiórkę do Puszek Stacjonarnych w waszych lokalach to zapraszamy do kontaktu.

Każdy przedsiębiorca ma możliwość otrzymać od malborskiego sztabu WOŚP „Sztabową Puszkę Stacjonarną” do której Wasi Klienci już w grudniu będą mogli wrzucić datek.

To tak niewiele, a może zmienić cały świat!

Możecie się zgłosić tradycyjnie do naszego sztabu wypełniając  formularz i przesyłając jego skan do nas na maila: wosp(małpka)wosp.malbork.pl

TU jest formularz zgłoszeniowy

Lub poprzez Rejestrację ONLINE
1. Opiekun Sztabowej Puszki Stacjonarnej (Lokalny przedsiębiorca) musi założyć konto na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl
2. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i aktywowaniu konta (poprzez kliknięcie w link otrzymany mailem) możecie przystąpić do zgłoszenia Sztabowej Puszki Stacjonarnej.
3. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy Sztabowej Puszki Stacjonarnej wpisując wymagane dane.
4. Wybierz nasz Sztab – Malbork 4310,  od nas także dostaniesz puszkę i serduszka i u nas dokonasz rozliczenia w dniu 10 stycznia 2021 r.
5. Poczekaj na akceptację ze strony Sztabu i Fundacji.
6. Po uzyskaniu akceptacji  wydamy również zezwolenie z odręcznym podpisem Szefa Sztabu.

Jako nazwę Sztabowej Puszki Stacjonarnej wpisz nazwę swojej Firmy, w której ma się ona znajdować.

Zapraszamy do kontaktu!

Pozdrawiamy 😉